آخرین خبرها
خانه / آموزش خیاطی

آموزش خیاطی

ویژگی­ های اتاق خیاطی برای کار حرفه‌ای، ایمن و البته دلنشین

4-3

بدون شک اکثر افرادی که با کار دوخت و دوز آشنایی دارند، خواهان یک اتاق کار مناسب هستند تا بتوانند کار خیاطی را به صورت حرفه‌ای ادامه دهند. اما در این میان افراد زیادی وجود دارند که با ویژگی های اتاق خیاطی آشنایی ندارند و تنها با یک میز خیاطی و ماشین خیاطی و وسایل کوچک مورد نیاز مانند قرقره‌های ... ادامه مطلب »

هنر سوزن دوزی ترکمن

Turkmen-needle-working-surface-1

سوزن دوزی ترکمن که بدان سیاه دوزی نیز اطلاق می‌شود ، در گذشته کاربرد فراوانی داشته است و در جامعه سنتی ترکمن برای تزیین لباس های مردان، زنان و کودکان و هم چنین پرده ها نیز استفاده می‌شد اما امروز عمدتاً در لباس زنان دیده می‌شود. ادامه مطلب »

چگونه از ۱۳ اشتباه رایج در خیاطی جلوگیری کنیم؟

چگونه از 13 اشتباه رایج در خیاطی جلوگیری کنیم؟

آموزش خیاطی- آیا شما یادگیری خیاطی را شروع کرده اید؟ آیا شما تصمیم به خیاطی گرفته اید و به دنبال چندین نکته برای شروع هستید، و از همه مهمتر، می خواهید بدانید که چطور از اشتباهات رایج در خیاطی جلوگیری کنید؟ چگونه خیاطی کنیم و از اشتباهات رایج جلوگیری کنیم؟ ادامه مطلب »

برنامه هفتگی و دوره های تشکیل شده در سال جدید

images

شنبه        نازکدوززنانه     مربی فرشته مهماندوست    ساعت ۱۱ -۸ یکشنبه         نازکدوززنانه     مربی فرشته مهماندوست    ساعت ۱۱ - ۸     شیفت عصر نازکدوززنانه     ۵ – ۲   ضخیم دوز   ساعت ۲-۱۱ دوشنبه    نازکدوززنانه     مربی فرشته مهماندوست    ساعت ۱۱ – ۸     عصر شب و عروس ۵ -۲ سه شنبه   نازکدوززنانه     مربی فرشته ... ادامه مطلب »

عیب‌های اندامی

Eyb-Andam01

ایراد اندامی جلو که دکمه‌ها از هم باز نشن. از الگوی اولیه روی خط سینه ۱سانت و نیم ساسون میگیرم دقیقا قسمت جلو بعد از پایین لباس ۱و نیم بیرون میریم و ۱و نیم میریم پایین و پایین لباس و روی این خط اصلاح میکنیم و به ساسون نوک سینه وصل میکنیم و از گودی گردن ۱ و نیم میریم ... ادامه مطلب »

مهارت‌های مهم در خیاطی

Charkh-Khayaty

برخلاف گذشته، امروزه برخی از خانم‌های جوان و نوعروسان ارتباط بسیار خوبی با «چرخ خیاطی» برقرار نمی‌کنند. در گذشته‌های نه چندان دور بسیاری از دوخت و دوزها توسط مادر خانواده و با یک چرخ خیاطی معمولی انجام می‌شد اما امروزه با وجود آن که چرخ خیاطی‌ها بسیار پیشرفته شده است اما بسیاری از دختران جوان علاقه‌ای به استفاده از آن ... ادامه مطلب »