آخرین خبرها
خانه / اخبار / ساده و شیک بمانید

ساده و شیک بمانید

Model-Kotاینگونه مهمانی‌ها زمان مناسبی برای ریسک‌های نامعقول نیست. بهترین لباس برای این نوع مهمانی‌ها لباس‌های ساده می‌باشد.

کارت دعوت‌های مراسم عروسی را دور خودتان پخش کرده‌اید و درب کمدتان را باز کرده و خیره خیره به لباسهای داخل کمد نگاه می‌کنید و از خودتان می‌پرسید کدام لباس را می‌توانید بپوشید. در داخل کمد لباس رسمی که در عروسی بهترین دوستتان پوشیده‌اید، لباسی که در مراسم مهمانی همکارتان بر تن کرده بودید و لباسی که در جشن‌های خودمانی فامیلی بر تن کرده‌اید به چشم می‌خورند. همه این لباس‌ها کافیست تا بتوانید تیپی روی مد بزنید.

کارشناس مد به نام لیسی پول Lacy Oool به ما نشان می‌دهد که برای مراسم‌هایی مختلف چه نوع لباسی را بپوشیم:

برای مراسم‌هایی که در روز برگزار می‌شوند چه نوع لباسی را بپوشیم؟

این نوع مراسم که در روز برگزار می‌شوند تحت تاثیر آب و هوا هستند و محل برگزاری مراسم چندان اهمیتی ندارد بلکه نوع پارچه و اندازه لباس اهمیت ویژه‌ای دارد.

به دنبال پیراهن‌های کوتاه‌تر که از پارچه‌های نخی دوخته شده‌اند باشید.

استفاده از طرحهایی با رنگ روشن بسیار خوب است. در صورتی که جز آن دسته افرادی هستید که بسیار عرق می‌کنند رد عرق بر روی لباستان کمتر نمایان خواهد شد.

دیگر لوازمتان را ساده انتخاب کنید و از پوشیدن پیراهنهای با زرق و برق فراوان خوداری نمایید چرا که این نوع پیراهن‌ها برای قرار ملاقات با دیگر افراد مهم زندگیتان به صرف نهار بهتر است.

لباس‌های مناسب برای مراسم عروسی که در شب برگزار می‌شود:

این گونه مراسم راهی بسیار جالب برای امتحان مدهای مختلف می‌باشد. در صورتی که مو‌هایتان را خوب درست نکرده باشید هوای گرم باعث بد‌تر شدن اوضاع و آبروریزی می‌گردند پس اول تصمیم بگیرید با موهای بلندتان می‌خواهید چه کنید سپس آن را باز کنید.

در مورد رنگ لباس با توجه به اینکه مراسم در شب می‌باشد استفاده از رنگهای تیره قابل قبول است اما رنگمایه‌های روشن جلوه مهیج و شادتری خواهند داشت.

اگر پوستتان را برنزه کرده‌اید رنگهای مناسب، رنگ صورتی مرجانی و فیروزه‌ای می‌باشد. این رنگ‌ها پوست برنزه را بهتر نشان می‌دهد.

لباس‌هایی که از رنگ‌های گرم هستند با جواهرات بهتر ست می‌گردند.

برای مراسم‌های رسمی چه لباسی بپوشیم؟

از آنجایی که این نوع مراسم بسیار رسمی هستند انتخاب نوع پارچه اهمیت بسیاری دارد. استفاده از پارچه‌های مخمل، پشمی و هر نوع پارچه ضخیم ممنوع بوده

استفاده از هر گونه لوازم تزیینی پر زرق و برق ممنوع می‌باشد. تیپ شما باید از لحاظ زیبایی‌شناسی منطقی باشد.

برای مراسم‌های خودمانی چه لباسی بپوشیم؟

یک مراسم کوچک و خودمانی را می‌بایست به عنوان یک حق انحصاری در نظر گرفت. پس حواستان به لباسی که می‌پوشید باشد.

در وهله اول اگر مهمانان عروسی حضور دارند بررسی کنید ببینید آن‌ها چه پوشیده‌اند. شما نمی‌خواهید هیچ چیزتان شبیه بقیه باشد.

اگر چه رنگ‌های روشن و ملایم مد روز هستند اما رنگ آبی تیره یک تن رنگ زیبا و کلاسیک برای چنین مهمانی هاست.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>